Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

30 Prinsessegracht
Den Haag, ZH, 2514 AP
Netherlands

Museum Meermanno | Huis van het boek (vroeger Meermanno-Westreenianum) is het oudste boekenmuseum ter wereld. Het is gevestigd in het voormalige woonhuis van de stichter van het museum Willem Hendrik Jacob baron van Westreenen van Tiellandt (1783-1848) aan de Prinsessegracht in Den Haag en richt zich op het geschreven en gedrukte boek in al zijn vormen, in heden en verleden. De ontwikkeling van de vormgeving van zowel oude als moderne boeken staat daarbij centraal.

Wie zijn wij


WIE ZIJN WIJ


Directie

waarnemend directeur: 
Rickey Tax (tax@meermanno.nl)

Collectiebeheer

hoofd collectiebeheer, bibliotheek, externe bruiklenen:
Rickey Tax (tax@meermanno.nl)

conservator oude collecties: 
Erik Geleijns (geleijns@meermanno.nl)

aanvraag beeldmateriaal: 
Petra Luijkx (luijkx@meermanno.nl)

Presentatie

conservator tentoonstellingen:
Ellen van Schie (vanschie@meermanno.nl)

coördinator educatie, schoolprogramma’s, rondleidingen, verjaardagspartijtjes:
Winnifred Dijkstra (reserveringen@meermanno.nl)

medewerker presentaties en nieuwe media:
Nathalie Alblas (alblas@meermanno.nl)

Pr/marketing

pr/marketing, webredactie, redactie Leeslint:
Aafke Boerma (boerma@meermanno.nl)

Bedrijfsvoering

hoofd Facilitaire Dienst en winkelinkoop: 
Eddy Stumpf (stumpf@meermanno.nl)

controller: 
Patricia Toet (administratie@meermanno.nl)

coördinator evenementen en zaalverhuur:
Eddy Stumpf (evenementen@meermanno.nl)

administratie Vrienden:
Frits Mulder (mulder@meermanno.nl en vrienden@meermanno.nl)

Raad van Toezicht

De heer mr. T.H.J. Joustra (voorzitter)
De heer mr. drs. L. Jongsma
De heer prof. dr. F.M.G. de Jong
De heer W. van der Stelt
De heer dr. K. Veling
Mevrouw dr. E.J.B. Knibbeler, alg. directeur Koninklijke Bibliotheek (qq, permanent lid)


Vrijwilligers

Museum Meermanno prijst zich gelukkig met de inzet van een pool van deskundige vrijwilligers. De Engelse vertaling van website- en tentoonstellingsteksten wordt verzorgd door boekhistorica Paula Pumplin.


Jaarverslagen

Bekijk hier het jaarverslag van Museum Meermanno | Huis van het Boek


Bedrijfsgegevens

IBAN Bankrekeningnummer Museum Meermanno: NL62INGB0000611459
BIC number: INGBNL2A
BTW nummer: NL 803276242B01
KVK-nummer: 41158851